Realizace

Věnujeme se vývoji a výrobě automatizovaných výrobních linek, jednoúčelových strojů a zařízení. Pro představu o našich schopnostech si můžete prohlédnout některé z realizovaných projektů:

Co umíme?

Špičkové stroje na míru

Nabízíme individuální přístup a profesionalitu při řešení Vaší průmyslové aplikace.

Produkty

Služby v oblasti konstrukce a vývoje

Pokud nebudete chtít zařízení vyrobit a oživit, nabízíme možnost zpracování technické dokumentace pro výrobu.

Služby

Výroba

Zabýváme se obráběním oceli, litiny i nekovových materiálů jako je hliník, mosaz, měď či plasty. Nabízíme taktéž výrobu svařenců.

Výroba

Servis a GO

Máme zkušenosti se servisem a generálními opravami tvářecích zařízení, zejména s mechanickými lisy.

Servis a GO

Kdo jsme

Společnost Švoma - Stroje, s.r.o. založil Ing. Milan Švoma, který navázal na svoje dlouholeté angažmá u firmy ŽĎAS a.s..
Od roku 1996 podnikal jako živnostník s několika zaměstanci pod značkou ITS Švoma, kdy portfolio tvořil vývoj jednoúčelových zařízení a montážních přípravků, výroba probíhala výhradně v kooperaci. V roce 2011 byl položen základní kámen vlastního sídla v Bohdalově na Vysočině. Od té doby vyvíjíme vyrábíme, montujeme a oživujeme velmi složitá a sofistikovaná zařízení ve vlastních moderních prostorách.
Rostoucí poptávka trhu a nutnost rozšíření týmu vedly v roce 2013 k založení společnosti s ručením omezeným. Hlavní pracovní náplní je vývoj, konstrukce a výroba automatizovaných jednoúčelových strojů a komplexních technologických linek. Stojí za námi slušná řada realizovaných zařízení i spokojených zákazníků a proto se nebojíme nových výzev.

Výrobní kapacita

Disponujeme komplexním parkem výrobních strojů a zařízení, které nám zajišťují časovou pružnost a nezávislost.

Více info

Výrobní hala

Součástí naší firmy je i prostorná výrobní hala, ve které jsme schopni námi navržený stroj uvést do provozu. U nás jsme schopni pokrýt zakázku od prvních návrhů až po finální funkční výrobek.

Více info

Naše sídlo

Naše firma se nachází v Bohdalově, kterým prochází hlavní tah ze Žďáru nad Sázavou na Jihlavu. Dostat se k nám pro vás nebude problém i díky nedaleké dálnici D1.

Kontakt

Náš tým

Jsme tým složený z profesionálů ve svém oboru. Jsou mezi námi zkušení konstruktéři, programátoři i řemeslníci. Díky této kombinace bude Váš stroj od naší firmy fungovat vždy tak jak má.

Ozvěte se nám

Kontaktujte nás

Potřebujete navrhnout stroj?

Jsme Vám schopni nabídnout naše dlouholeté zkušenosti v konstrukci, výrobě, generálních opravách a jiných inženýrských službách.

Máte na nás nějaký dotaz či se chcete sejít?

Mimo klasické služby jsme schopni Vám poradit ve vašich podnikatelských plánech v oblasti strojírenství, konstrukce či výroby.